 У Гданську пройшло 15-те засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі під головуванням заступниці голови Верховної Ради України Олени Кондратюк і віце-маршалка Сейму Моніки Веліховської.
Під час відкриття асамблеї українські та польські законодавці наголошували, що попри історичні непорозуміння Київ і Варшава повинні тісно співпрацювати, зокрема і в контексті протидії російському агресору. Укрінформ
|